Słów kilka...

Dwór Hercowo - agroturystyka
Szanowni Państwo, wybierzcie się szlakiem pradawnej doliny Noteci ,w okolice północnej Wielkopolski. Pragniemy z wielką przyjemnością zaprosić Was do naszej posiadłości.

Pośród malowniczej przyrody wśród pól, jezior, leśnych gajów, nad brzegiem rzeki Łobżonka położony jest Dwór Hercowo. Ten tajemniczy XIX wieczny, nazywany przez okolicznych mieszkańców –pałacyk i otaczający go park są oazą ciszy i spokoju. Mikroklimat tego tajemniczego miejsca jest dziełem otaczającej go natury. Pośród starych wiekowych drzew, kolorowych kwiatów i roślin słychać przepiękne ptasie koncerty a wieczorami świerszcze i żaby mogą nie jednego wprawić w nastrój melancholii. Na deser tej uczty ciszy, oczarowani blaskiem zachodu słońca, odczujecie Państwo szczodrość staropolskiej gościnności. Zapewne nie jest to miejsce dla osób szukających hałasu i dyskotek, wręcz odwrotnie dla Tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój i piękno natury.

Dwór Hercowo - noclegi w atrakcyjnym, wystylizowanym dworku
Wnętrza dworu to stylowo urządzone pokoje, które umożliwiają wspaniały wypoczynek i relaks. Do dyspozycji gości jest również salonik na piętrze z zabytkowym piecem kaflowym oraz tarasem z którego rozciąga się widok na park i okolicę.

Malowniczą alejką wzdłuż rzeki dojdziemy do modrzewiowego domku myśliwskiego z sauną.W piwnicach Dworu oprócz staropolskiej atmosfery i przy nutach klasycznej muzyki podajemy smaczne potrawy kuchni polskiej według starych receptur. Cały teren jest ogrodzony z wewnętrznym parkingiem dla Państwa pojazdów, zamykanym przez całą dobę.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii gdzie dostrzeżecie Państwo urok XIX wiecznego DWORU HERCOWO.

Serdecznie zapraszamy.
 


Copyright © 2010-2014 Dwór Hercowo
   Dwór Hercowo   |   Oferta   |   Atrakcje   |   Galeria   |   Kontakt   
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL